Ač snažil bych se sebevíc a neměl lásku,nemám nic.

Hnusnej blog

25. září 2007 v 15:48 | nubara |  jen můj názor
No a co???Hnusnej,ale můj!
Taky máte rádi prudiče?Já ano.Jejich omezenost a netaktnost mne posiluje a dodává mi chuť ještě více pracovat.Samozvaní kritici mají za svůj cíl:znechutit nám život,snížit naše sebevědomí a odradit člověka od jeho snahy tvořit.Nejraději mám ty hrdiny,kteří se schovávají v anonymitě internetových stránek a umí jenom zasévat nespokojenost,zášť a zlobu.Mám za to,že většina těchto lidiček si na nás léčí svou vlastní neschopnost a nemohoucnost.Svou frustraci.
Nemám vůbec zdání,co je vlastně kritériem vkusu a nevkusu,krásna a hnusu.Pro mne není ani tak důležitý vzhled,ale spíše obsah stránek.To,zda mne zaujme nějaká myšlenka,postřeh,názor či příběh,má pro mne větší váhu než to,jak daný blog vypadá.Myslím si,že blog by měl prezentovat svého autora.Jeho osobnost,zájmy,názory a postoje.
Je mi zcela jasné,že se můj blog spoustě lidí líbit nebude a nic s tím nenadělám.Jde o generační střet názorů,zájmu,ale i o to,co člověk hledá a jaké má očekáváni.Nezáleží mi na kvantitě návštěvníků,ale na tom,aby ten,koho můj blog osloví,se zase rád vracel zpět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marta Marta | 19. února 2009 v 23:59 | Reagovat

Já bych vám chtěla za váš blog moc poděkovat, protože často z něj čerpám myšlenky k přemýšlení a k modlitbě. Málokdo dokáže napsat něco "kloudného", co bude mít hlavu a patu a přitom to nebude znít kýčovitě. Váš blog je moc hezký, určitě ve své činnosti pokračujte a nenechte se odradit lidmi, kteří vám jej závidí. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama